Online Oyun Dünyası
Sitemizden daha fazla yararlanmak için Üye Olun.
Linkler ziyaretçilere kapalıdır.
Online Oyun Dünyası
Sitemizden daha fazla yararlanmak için Üye Olun.
Linkler ziyaretçilere kapalıdır.
Online Oyun Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AYSİTEONLİNE HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
AYSİTEONLİNE HOSTİNG ADRESİNE GEÇECEK BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER EKLESİNLER aktet_kanki@hotmail.com adresini ekle !

Hackten Korunmanın En Basit Yolu

YazarMesaj
eko<edit
Admin
Admin

Başarı Puanı : 8254

Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

Hackten Korunmanın En Basit Yolu Empty
MesajKonu: Hackten Korunmanın En Basit Yolu   Hackten Korunmanın En Basit Yolu Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:45 pm

Knight Onlineda Hackten kurtulma yöntemlerinden bir tanesidir ve aynı yöntem banka hesaplarındada kullanılır...

1.adım Başlata Girioruz
2.adım Çalıştıra giriyoruz
3.adım Osk yazıp entera basıyoruz
4.adım Çıkan ekran klavyesi olucaktır
6.adım Ekran kalvyesini kapamadan oyuna gırıoruz
7.adım SAdece kullanıcı adınız kısmını klavyeniz ile normal olarak yazın(ID yazan yer) ve
şifrenizi(password yazan yer)mouse ile o kısma gelip ekran klavyesinden tek tek harflere/rakamlara tıklayarak yazın

Buda basit yollardan bir tanesi

Oyuna girmeden önce bi internet sayfası açın adres yazılan kısma şifrenizi yazın ve kopyalayın ama asla enter a basmayın sonra pencereyi kapatın.

oyuna girin ID nizi yazın şifre kısmına (ctrl+v) tuşu yanı yapıstır yapın bu basit keylogger ları etkısız bırakır. Zaten ekran klavyeside basitler için bi arka koridor virusu yerseniz artık şansa kaldı işiniz Very Happy
https://www.facebook.com/EkremZiyaAydın

Hackten Korunmanın En Basit Yolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MYSRO~FYSRO "Mısır Client" Linkleri [Basit uTorrent]